آشنایی با ما

انجمن توليدکنندگان نرم افزار تلفن همراه ايران نهادي صنفي و متشکل از توليدکنندگان نرم افزار تلفن همراه در ايران است که در شهريور ماه 1391 در اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي ايران به ثبت رسيده است.

هدف اصلي اين انجمن ساماندهي فعاليت هاي توليدي مرتبط با صنعت توليد نرم افزارهاي تلفن همراه در ايران است که در اين بين مي توان به اهدافي همچون ايجاد وحدت رويه و انسجام ميان فعالين عرصه مذكور، ارتقاي سطح كيفي محصولات، مديريت مدني و صنفي در بخش قيمت گذاري خدمات و حفظ توازن و نظم بازار اشاره کرد.

فراهم كردن امكان بهره برداري بيشتر از سرمايه گذاري براي توليد مناسب نرم افزارهاي تلفن همراه، انتقال و استفاده از تجربيات علمي و عملي دست اندركاران اين حوزه و روزآمد نمودن آن براي نيل به اهداف قانوني توسعه در اين حوزه، و دفاع از منافع مشروع اعضاء از جمله وظايفي است که اين انجمن در دستور کار خود قرار داده است…

در مدت 7 سال فعاليت انجمن، اقدامات فراواني جهت حمايت از حقوق شرکت هاي عضو و نيز در راستاي توسعه بيشتر اين صنعت صورت گرفته است..

اميد است از اين پس و با محوريت اين انجمن، شاهد حرکت هاي جدي و نتايج عملي در راستاي توسعه صنعت نرم افزارهاي تلفن همراه در ايران باشيم..

.

دعوت به همکاری

انجمن اتولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه ایران با هدف بررسی مشکلات و مسایل صنفی، ساماندهی بازار این حوزه و همچنین کمک به بهبود کسب‌و‌کار و تعامل فعالان، از تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در حوزه های تخصصی زیر دعوت می کند تا با عضویت در این انجمن و با استفاده از تجربیات اعضا نسبت به پویایی انجمن اقدام نمایید.

.

زمینه‌های فعالیت اعضا:

  • تولید و عرضه نرم‌افزارهای تلفن همراه
  • تولید و عرضه بازی‌های موبایل
  • ارایه کنندگان خدمات پرداخت موبایل
  • ارایه کنندگان خدمات ارزش افزوده مخابراتی
  • ارایه کنندگان خدمات امنیتی در حوزه موبایل
  • تامین‌کنندگان نرم‌افزار، محتوا و سرویس‌های دیجیتال در بستر اپراتورهای تلفن همراه

 

در صورت تمایل با دبیرخانه انجمن در تماس باشید.

اشتراک گذاری صفحه

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email