مردم برندهای سرآمد دیجیتال را انتخاب می کنند

امروزه دنیای دیجیتالی در تمامی جنبه های زندگی وکار افراد توسعه یافته و استفاده از ابزارهای دیجیتالی یکی از الزامات اصلی زندگی هر فردی شده است. دراین میان ضریب نفوذ بالای اینترنت در کشور با عددی حدود ۷۴ درصد، رسانه های دیجیتالی را تبدیل به یکی از مهمترین و اثربخش ترین رسانه های تبلیغاتی نموده است.

در همین راستا و با توجه به اهمیت فضای دیجیتالی برای کسب و کارها، اولین دوره اعطای “نشان سرآمدی دیجیتال”با تمرکز بر ارزیابی و انتخاب شرکتهای سرآمد در زمینه توسعه استراتژی و ابزارهای بازاریابی دیجیتال در 30 گروه کالا/خدمات برگزار می گردد. ارزیابی و انتخاب شرکتها در این رویداد بر اساس نظرسنجی مردمی با توجه به معیارهای 1-وضعیت وب سایت شرکت 2-فعالیت در شبکه های اجتماعی3-تبلیغات دیجیتالی 4-تولید و انتشار محتوای آنلاین 5- فروش و ارائه خدمات آنلاین ،  به انجام خواهد رسید تا ضمن مشارکت و انتشار در جامعه، میزان اثرگذاری و نمود اقدامات انجام شده شرکتها در فضای دیجیتال را نمایان سازد.

در نهایت شرکت های سرآمد دیجیتال منتخب مردم، طی مراسم باشکوهی در تاریخ 26 دی ماه سال جاری همراه با اختتامیه اولین کنفرانس تبلیغات دیجیتالی در مرکز همایش های برج میلاد معرفی شده و از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد. قابل ذکر است نظرسنجی مردمی تا 5 دی ماه ادامه خواهد داشت که از میان شرکت کنندگان در این نظرسنجی سه نفر به قید قرعه جهت بازدید از نمایشگاه جیتکس 2016 دبی معرفی خواهند گردید.

جهت اطلاع از محتوا و اخبار مرتبط, به کانال ما در تلگرام به آدرس https://telegram.me/digiadconf بپیوندید.

جهت شرکت در نظرسنجی و ثبت نام در کنفرانس تبلیغات دیجیتالی به سایت www.Digiadconf.ir مراجعه فرمایید.

اشتراک گذاری مطلب

مطالب مرتبط