تغییر زمان برگزاری جلسه کمیسیون طرح صیانت

سخنگوی کمیسیون «طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی» از برگزاری جلسه این کمیسیون در هفته آینده خبر داد.


به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه ایران به نقل از مهر؛ لطف الله سیاهکلی سخنگوی کمیسیون اعلام کرد: برگزاری جلسه کمیسیون «طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی» به روز یکشنبه هفته آینده موکول شده است. این کمیسیون در هفته جاری به دلیل حضور نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه، جلسه‌ای نخواهد داشت.
سیاهکلی افزود: جلسه کمیسیون مشترک «طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی» بعدازظهر روز یکشنبه هفته آینده (نهم آبان ماه) ساعت ۱۶ تا ۱۸ با حضور اعضا برگزار می‌شود. در این جلسه ادامه بررسی و تصویب آئین نامه داخلی کمیسیون و نحوه اداره جلسات آن به رأی گذاشته می‌شود.
سخنگوی کمیسیون مشترک «طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی» اظهار داشت: این کمیسیون هفته آینده روز سه شنبه (۱۱ آبان ماه) نیز جلسه خواهد داشت و در صورت تصویب نهایی آئین‌نامه داخلی کمیسیون، در جلسه روز سه شنبه وارد بررسی کلیات «طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی» خواهیم شد.
به گفته سیاهکلی، تمامی جلسات این کمیسیون علنی است و خبرنگاران می‌توانند با هماهنگی روابط عمومی این کمیسیون در این جلسات حضور داشته باشند. به گفته وی منعی برای پخش آنلاین این جلسات هم وجود ندارد.

سومین جلسه کمیسیون مشترک بررسی «طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی» که در هفته گذشته برگزار شد، به تصویب بخشی از آئین نامه نحوه اداره جلسات این کمیسیون اختصاص داشت. بندهایی از آئین نامه تصویب شد و تصویب سایر بندهای آن به جلسه بعد موکول شد.

اشتراک گذاری مطلب

مطالب مرتبط