برگزاری سومین رویداد مشاوره به کسب‌وکار در آذرماه

برگزاری سومین رویداد مشاوره به کسب‌وکار

علی ملایی معاون کسب‌وکار اتاق ایران از برگزاری سومین رویداد مشاوره به کسب‌وکار از ۲۰ تا ۲۴ آذرماه سال جاری به همت این معاونت خبر داد.


به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه به نقل از پایگاه خبری اتاق ایران، علی ملایی با اعلام این خبر گفت: «هدف از برگزاری این رویداد، ارائه خدمت به فعالان اقتصادی و کمک به حفظ و توسعه کسب‌وکار بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط در شرایط بحرانی کنونی کشور از طریق ارائه مشاوره‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف مدیریت بنگاه‌داری است.»
معاون کسب‌وکار اتاق ایران اعلام کرد: پیرو برگزاری موفق دو دوره از مجموعه رویدادهای مشاوره به کسب‌وکار در سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹، معاونت کسب‌وکار اتاق ایران قصد دارد در راستای وظایف و برنامه‌های مصوب هیات رئیسه اتاق ایران با همکاری کانون شبکه مشاوران مدیریت و مهندسی ایران، سومین دوره از مجموعه این رویدادها را با هدف کمک به حفظ و توسعه کسب‌وکار بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط در شرایط بحرانی کنونی کشور از طریق ارائه مشاوره‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف مدیریت بنگاه‌داری در آذرماه سال ۱۴۰۰ برگزار کند.


علی ملایی افزود: رسالت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران ابعاد متعددی دارد؛ از یک‌طرف ما با حضور در نشست‌ها و مجامع مختلف تصمیم‌سازی، سیاست‌گذاری و قانون‌گذاری برای بهبود مستمر محیط کسب‌وکار تلاش می‌کنیم. اتاق ایران با شناسایی عوامل تأثیرگذار بر کسب‌وکارهای مختلف سعی می‌کند، بستر مناسبی برای فعالیت‌های اقتصادی فراهم شود. همچنین اتاق ایران به عنوان مشاور ارکان حاکمیت می‌تواند با تعامل با قوای سه‌گانه بسترهای رشد کسب‌وکارها را هموار کند.
ملایی در ادامه اشاره کرد: در سمت دیگر خود بنگاه‌های اقتصادی هستند؛ هر کدام از بنگاه‌ها ممکن است در موقعیت‌های مختلف اقتصادی و سیاسی با مشکلات و موانعی روبرو باشند. اتاق ایران برای حفظ و پایداری این بنگاه‌ها ماموریت‌هایی را برای خود تعریف کرده است؛ که رویداد مشاوره به کسب‌وکار در این راستا برگزار خواهد شد.
وی تأکید کرد: «مجموعه رویدادها با هدف توسعه و ترویج استفاده از راهکارهای علمی مبتنی بر دانش روز مدیریت و فناوری‌های نوین برای اداره بهره‌ور بنگاه‌های اقتصادی به‌ویژه در شرایط بحرانی فعلی و ارتقای فرهنگ اعتماد و یاری گرفتن از مشاوران زبده طرح‌ریزی‌شده است.»
معاون کسب‌وکار اتاق ایران برگزاری رویدادهایی از این دست را به‌عنوان یک راهکار عملیاتی در راستای بهبود فضای کسب‌وکار کشور و آگاهی بخشی به فعالان اقتصادی بسیار مفید و مؤثر ارزیابی کرد.
ملایی تاکید کرد: سومین رویداد مشاوره به کسب‌وکار که افتتاحیه آن در روز ۱۶ آذر ماه و پنل های آن در چهار روز متوالی از بیستم تا بیست‌وچهارم آذرماه در پنج محور برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری مطلب

مطالب مرتبط